KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14797349
nr 1479 7349
Blandteknik
Stanislaus von Rosse (1850-1898), Polen. Hamn. Ej signerad, blandteknik. Bildmått: 23x24 cm, yttermått inklusive ram: 48x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:19:37
18/7 08:00:57
500 kr
18/7 15:10:01